Klub Kocour, Praha 9

Klub Kocour

Praha 9, Jandova 207/4

Není tu akce, kterou Klub Kocour pořádá? Přidej ji

Klub Kocour je provozován v prostorách restaurace U Kocoura v suterénu Obecního domu ve Vysočanech. Vznikl před téměř 20 lety jako alternativní scéna v rockovém klubu Prosek. Později se přesunul do prostor Divadla Gong, kde byly pořádány koncerty na Malé scéně. Nakonec Klub Kocour našel své místo v restauraci U Kavalíra, poté transformované do dnešní restaurace U Kocoura. „Přišlo nám skvělé umístit klub do prostoru restaurace, protože tak následujeme současný trend spojit vše v jednom místě. Lidé jsou rádi, když se mohou před koncertem najíst a napít a nemusí se dál nikam přesouvat,“ vysvětlila vedoucí klubu.

Klub Kocour má dvě scény – vnitřní a venkovní. Na obou scénách je pódium a tyto prostory naprosto vyhovují potřebám klubu. Jedná se o multifunkční kulturní prostor využívaný především k hudebním produkcím či jako „literární kavárna“. Programová skladba Klubu Kocour se ustálila na produkci „maložánrových“ skupin a kromě zavedených vystupujících hudebních seskupení nabízí pravidelně takzvané „open mic“ pořady, které umožňují začínajícím umělcům prezentovat se před publikem.
Klub Kocour se dokonalým zvládnutím prostoru ve spolupráci s designery stal příjemným a klidným místem pro všechny, kdo si chtějí vychutnat nabízený kulturní program, který je respektovanou součástí pražské klubové scény.Klub Kocour a okolí - aktuální program a vstupenky

28leden čtvrtek 19:30

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Klub Kocour: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (4 km)
Café Louvre Praha 1 (6.8 km)