Přejít na stránky Ticketpro.cz

Son Lux (US)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 4.11.2014

4listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypophiphop


Ryan Lott alias Son Lux je hudebník mnoha tváří. Jednou zní jako alternativní hiphop z provenience Anticonu, podruhé zase jako melancholický barokní pop Sufjana Stevense nebo My Brightest Diamonds. Ryze současná záležitost pro fajnšmekry. V úterý 4. 11.2014 živě v MeetFactory.

Ryan Lott alias Son Lux je hudebník mnoha tváří. Jednou zní jako alternativní hiphop z provenience Anticonu, podruhé zase jako melancholický barokní pop Sufjana Stevense nebo My Brightest Diamonds (s prvním jmenovaným a rapperem Serengeti například tvoří projekt Sysiphus). Poslední řadové album Lanterns z loňského rokuaktuálně doplňuje EP Alternate World na kterém hostuje senzace posledních měsíců - zpěvačka Lorde. Son Lux je přirozený talent, který na ploše dosud tří vydaných dlouhohrajících alb drží prst na tepu doby. Ryze současná záležitost pro fajnšmekry. V úterý 4. listopadu živě v MeetFactory. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Son Lux (US)

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)