MeetFactory, Praha 5

MeetFactory

Praha 5, Ke Sklárně 3213/15

2
Není tu akce, kterou MeetFactory pořádá? Přidej ji

MeetFactory je neziskové mezinárodní centrum založené v roce 2001 umělcem Davidem Čechem. Dříve se prostory nacházeli v Praze v Holešovicích. Nyní MeetFactory sídlí v Praze na Smíchově, kde bylo otevřeno pro veřejnost po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2007.

Po rozsáhlé rekonstrukci se MeetFactory stalo dějištěm různých kulturních událostí. Konají se zde koncerty, divadelní představení a různé výstavy.

Hudba je zde zaměřena zejména na mezinárodní nezávislou hudební scénu. Koncertní sál je vybaven profesionálním high-end zvukovým zařízením a koná se zde šest až osm akcí měsíčně.

Program divadla se soustředí na moderní adaptace prózy a na inovativní projekty spojující různé umělecké disciplíny, kde se často setkávají vizuální umění, hudba a účinkující z řad amatérů.

Galerie jsou v MeetFactory dvě. Poskytují prostor pro kritické konfrontace lokální a mezinárodní umělecké scény.

Mezinárodní rezidenční program MeetFactory, představuje nejrozsáhlejší ateliérovou iniciativu v České Republice určenou umělcům z ciziny. S patnácti ateliéry každoročně poskytuje prostor pro více než 30 umělců z oblasti vizuálního umění, hudby, kurátorství, divadelní režie a literatury.

MeetFactory je bezbariérové až na výjimku Gelerie Kostka, kam vedou příkré schody, a rezidenčního patra, které je v prvním patře bez výtahu.MeetFactory a okolí - aktuální program a vstupenky

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknout

MeetFactory na fotkách...

MeetFactory, Praha 5

 
Máš lepší fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


MeetFactory: Napsali jsme... (více)

Štítky

MeetFactory: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 776 m)
Café Savoy Praha 5 (3.1 km)