The Show Must Go Home

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 9.4.2021
Vstupné:

350-450 Kč

9duben pátek 19:00

Žánr: koncertykoncertyonline


Hudební skupina Queenie s Michaelem Kluchem v čele odehraje velký online koncert, který se uskuteční v pátek 9. dubna 2021 od 19 hodin. Připravovaný stream je reakcí na dotazy a prosby fanoušků o online koncert, které se kapela rozhodla vyslyšet. Queenie předvedou originální show s velkolepou vizuální výpravou. Jeviště, na kterém budou hrát, se svou velikostí vyrovná klasickým koncertům. Vystoupení bude snímat dvanáct kamer, které doplní záběry z ptačí perspektivy. Pro svou online show kapela zvolila přiléhavý název: The Show Must Go Home.

Jde o parafrázi na slova písně Freddieho Mercuryho a skupiny Queen The Show Must Go On. Právě této legendární britské kapele vzdávají Queenie hold svými koncertními show, a předávají tak její hudbu dalším generacím. Co vše vás čeká? Slavné písně skupiny Queen v původních aranžích a tóninách. Velkolepá vizuální výprava v podání stage designera Martina Hrušky. Unikátní kostýmy. 12 kamer snímajících jeviště ze všech stran, které navodí pocit, že stojíte přímo na pódiu. Záběry z ptačí perspektivy. Prohlídka backstage: zblízka si prohlédnete celou scénu i to, jak se staví. Poznáte štáby, které vše řídí a nakouknete pod ruce zvukařům i osvětlovačům. Záběry ze šatny kapely před samotným vystoupením.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

23září čtvrtek 19:30

4listopad čtvrtek 19:30

Habib Koité a Bamada

, Na Maninách 1525/32a Koncert

8leden sobota 20:00

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?