LIVE stream - Tata Bojs v zajetí hudby

LIVE stream - Tata Bojs v zajetí hudby

Adresa:

LIVE stream

Termín: 21.2.2021
Vstupné:

350 Kč

21únor neděle 20:00

Žánr: koncertyalternativní rock live stream online

Umělci: Tata Bojs


21. února si pusťte Tata Bojs do svého obýváku. Chystáme speciální koncert v DOX+.

Situace živé kultuře jednoduše nepřeje. Plánované akce se ruší či přesouvají... Ale byli jste to právě vy - naši fanoušci a vaše reakce na desku Jedna nula, které nás mile překvapily a v podstatě nás přiměly k rozhodnutí udělat druhý živý stream v téhle divné pandemické době. Chystáme pro vás náš klasický ,velký rokenrol‘, nové skladby, hosty a speciálně upravenou scénu v Airship Online Studiu DOX+.

 

Máte se na co těšit! Fakt, že se celá akce odehraje v režii režiséra Ondřeje Urbance, který s Tata Bojs v minulosti již několikrát na záznamech živých koncertů spolupracoval, slibuje takřka filmový zážitek v přímém přenosu, kterému přidá na síle i perfektní zvuk pod taktovkou Dušana Neuwertha, světelný design dvorního osvětlovače Filipa Bruthanse nebo originální projekce k novým písním VJe Clada.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

25červenec neděle 20:00

23červen středa 21:00

18listopad čtvrtek 20:00