Přejít na stránky Ticketpro.cz

Hercules and Love Affair (US)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 18.5.2012

18květen čtvrtek 01:00

Žánr: clubbingpopdiscofestival


Rozšafný disko-kolektiv Hercules and Love Affair míří do Prahy

Rozšafný disko-kolektiv Hercules and Love Affair míří do Prahy

V pátek 18. května vytáhněte své nejlepší flitrované šaty nebo saka, nazujte taneční botky a vyražte do MeetFactory! Do města se po dlouhých čtyřech letech vrací disko-projekt kolem newyorského producenta Andyho Buttlera – Hercules and Love Affair.

Kapela se do širšího povědomí zapsala zejména díky hitu Blind z první, eponymní desky vydané v roce 2008, na které hostoval mj. Antony Hegarty (z Antony and the Johnsons). Na ní Andy a koproducent Tim Godsworthy z DFA Records poprvé rozehráli svojí vášeň pro newyorkské disko, které oděli do moderního housového soundu. Po kritickém úspěchu desky (Pitchfork 9.1/10, NME 8/10) nutně následovaly vyprodané koncerty, kapela se v květnu 2008 mihla i v Praze na festivalu Electronic Beats. Loni se Andy amp; spol. vrátili s druhou nahrávkou Blue Songs, která je o něco křehčí a temnější – ne však míň taneční. O tom, jak vypadá a zní (prý) „nejlepší disco kapela“ živě se můžete přesvědčit v pátek 18. Května v MeetFactory.

Více informací:

www.meetfactory.cz
www.facebook.com/herculesandloveaffair
www.youtube.com/watch?v=Fb8S51M2GAc

MeetFactory – Mezinárodní centrum současného umění

Platforma pro setkávání uměleckých žánrů a tvůrčích skupin. Provozuje v prostorách bývalé továrny několik dramaturgií: galerijní prostory, divadlo, hudbu a ateliéry rezidentů. Jednotlivé dramaturgické řady vznikají v součinnosti s odbornými uměleckými radami.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hercules and Love Affair...

VIPliving HouseboatPraha (1 036 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 777 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 776 m)