Přejít na stránky Ticketpro.cz

Com Truise (USA)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 7.5.2012

7květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


Com Truise je jednočlenný projekt Američana Setha Haleyho, který hudebně surfuje na retro vlně osmdesátkové estetiky „synťáků“ a kompaktních kazet.

Com Truise (US)

Com Truise je jednočlenný projekt Američana Setha Haleyho, který hudebně surfuje na retro vlně osmdesátkové estetiky „synťáků“ a kompaktních kazet. Po nadšeně přijatém debutovém EP Cyanide Sisters u DIY labelu AM Discs v roce 2010 se jej ujalo vydavatelství Ghostly International, které EP znovu vydalo a postaralo se i o dlouhohrající desku Galactic Melt, která vyšla loni v dubnu za ovací fanoušků i hudební kritiky. V České republice zahraje poprvé.

Doplní jej brněnské dark-popové kvarteto Piča z hoven, které si díky svému názvu vysloužilo zákaz hraní na sousedním Slovensku v rámci projektu „Evropské hlavní město kultury2013“ v Košicích.

Info:

http://comtruise.com/

http://meetfactory.cz

http://www.youtube.com/watch?v=ECp_O_rRH5Q

https://www.facebook.com/pages/Piča-z-hoven/298453495661

MeetFactory – Mezinárodní centrum současného umění

Platforma pro setkávání uměleckých žánrů a tvůrčích skupin. Provozuje v prostorách bývalé továrny několik dramaturgií: galerijní prostory, divadlo, hudbu a ateliéry rezidentů. Jednotlivé dramaturgické řady vznikají v součinnosti s odbornými uměleckými radami.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Com Truise (USA)

Botel Vodník Praha 5 (259 metrů)

BOTEL RACEK Praha 4 - Podolí (548 metrů)