The Take

The Take

Adresa:

Praha 6, Chaloupeckého 7

Termín: 11.5.2020
Vstupné:

300 Kč

11květen pondělí 20:00

Žánr: koncertyHardcore Punk Oi rock and roll


Bubeník Will Shepler (ex Agnostic Front, Madball), kytarista/zpěvák Scott Roberts (ex Biohazard, The Spudmonsters, Bloodclot) a basák Sick Of It All Craig Setari (ex Agnostic Front) chtěli zkusit něco trochu jinak. V pekelným hmoždíři nadrtili to nejlepší z hard core punku, oi! a rock´n´rollu v jednu hodně peprnou směs. A spustili lavinu. Ryzí Street Rock´n´Roll jako kráva!

Craig byl příliš vytížen hraním se Sick Of it All, tak povolali do zbraně Oi veterána Carlose Congote (ex 45 Adapter, Urban Noise). Jejich debutové LP s názvem "The Take" vyšlo loni u Demons Run Amok Records. The Take jsou melodický a řízný. Šlape to jako na drátkách, refrény co se vám zavrtají pod kůži a nepustí. Všechno co New York City rebel music underground nabízí, v jedné tříhlavé zničující kapele. Je nám ctí a velkým potěšením uvést jejich koncert na Sedmičce.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Take

The Emblem HotelPraha (150 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (266 metrů)

ValentinskaPraha (274 metrů)