Migty Oaks v Praze

Migty Oaks v Praze

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 9.9.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

440 Kč

9září čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert praha indie folk

Umělci: Migty Oaks


Mighty Oaks v Praze přivítáme, jen bohužel ne v plánovaném zářijovém termínu. Kapela z důvodu přetrvávající nejisté situace nemůže v současné situaci vyrazit na turné, koncert se proto přesouvá na 9. září příštího roku. 

V Berlíně usazené indiefolkové trio Mighty Oaks, které tvoří Američan Ian Hooper, Brit Craig Saunders a Ital Claudio Donzelli, se po společné tour s The Lumineers vrací do Prahy. Představí zde skladby z třetí desky All Things Go (vychází 7. února) pojmenované podle stejnojmenného singlu, v kterém Ian Hooper vypráví příběh o prvním setkání svých rodičů na náhodné party. Nahrávka navazuje na akustické EP a pro formaci tvoří novou kapitolu v jejich společném příběhu. Ten se začal psát před deseti lety, kdy se trio kamarádů rozhodlo, že založí kapelu. Od té doby stihli vydat dvě dlouhohrající desky, odehrát stovku koncertů a vystupovat na společných pódiích s Kings of Leon nebo Chvrches.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Migty Oaks v Praze

Hotel ElitePraha (126 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (219 metrů)

Old Prague HotelPraha (222 metrů)