5 Seconds Of Summer v Praze

5 Seconds Of Summer v Praze

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2345/17

Termín: 5.5.2021
Vstupné:

1390 Kč – 1790 Kč

5květen středa 20:00

Žánr: koncertyPop rock Pop punk Power pop Pop music


Pražský koncert, který se měl původně uskutečnit 1. 6. 2020 v O2 areně, se uskuteční 5. 5. 2021 v O2 universu. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

5 Seconds Of Summer, kapela ze Sydney, která má na svém kontě tři řadové desky, dvě živá alba a necelých dvacet singlů, právě ohlásila velké světové turné. Během něj zavítá samozřejmě i do Evropy a jednou z jejích zastávek bude i naše hlavní město! 5 Seconds Of Summer, kterou tvoří Luke Hemmings (zpěv, kytara), Michael Clifford (zpěv, kytara), Calum Hood (zpěv, baskytara) a Ashton Irwin (zpěv, bicí), funguje již od roku 2011 a za tu dobu se vyprofilovala mezi nejúspěšnější australské kapely posledních dvou dekád.

V současné době kapela dokončuje v pořadí již svou čtvrtou desku, během jejíhož natáčení se obklopila celou řadou skvělých hudebníků a spolupracovníků, mezi kterými nechybí například zpěvák Charlie Puth, Ryan Tedder z kapely OneRepublic či producenti Louis Bell (Post Malone, Camila Cabello, Halsey) a Ali Tamposi (Beyonce, Camila Cabello, Demi Lovato). Předzvěstí nové desky je skvělý singl Teeth, který potvrzuje, že Luke, Calum, Ashton a Michael hudebně velmi dospěli a oprávněně platí i za skvělé hudebníky.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 5 Seconds Of Summer v...

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)