NaHlas! International Festival of Voice

NaHlas! International Festival of Voice

Adresa:

Praha 1

Termín: 30.8.2018 2.9.2018

Žánr: koncerty


Na konci posledního prázdninového týdne proběhne jedinečná oslava hlasu. Zpěváci, skladatelé a performeři z USA, Izraele, Německa, Slovinska a České republiky nabídnou cesty ke zkoumání často netušené síly hlasu, která se ukrývá v každém z nás. Od čtvrtka 30. srpna do neděle 2. září budou na několika místech v centru Prahy probíhat koncerty, diskuze a umělecké dílny.

Hlavním hostem festivalu je Johnathan Hart Makwaia (USA), fenomenální zpěvák užívající technik rozšířeného hlasu (extended vocal technique). Dalšími osobnostmi, které představí nové přístupy ke zpěvu i mluvenému slovu, jsou Ralf Haarmann (looping), Christiane Hommelsheim (voice performance), Mateja Gorjup (Slovenian Folk Songs Recomposed), Walli Höfinger (But Not Songs), Ivana Vostárková (mluvené slovo), Smadar Emor (hlas a tělo), Annabelle Plum (improvizace) a kapela Ty Syčáci.

Festival pořádá NEIRO Association for Expanding Arts pro všechny, kdo chtějí objevit cestu ke správnému dechu, vnímání vlastního hlasu a jeho užívání jak v hudebních, tak i jiných každodenních činnostech. Vstupenky jsou k dostání zde: www.nahlasfestival.cz/product-category/workshops

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce NaHlas! International...

Hotel Černý Slon Praha 1 (82 metrů)

Hotel Černá Liška Praha 1 (91 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (87 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (123 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (669 m)