Salamandra, Moravius, Wishmasters

Adresa:

Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 28

Termín: 20.10.2017
Vstupné:

130 Kč předprodej, 170 Kč na místě

20říjen pátek 19:00

Žánr: koncertymetalkoncerty


Ostravská power-metalová legenda Salamandra v klubu Barrák opět pomyslně uzavírá úspěšnou rockovou sezónu! Na domácí půdě však tentokrát čeká fanoušky skutečně pikantní program!

Na jednom pódiu se kromě Salamandry objeví jako host také legendární MORAVIUS! Ten je po letech zpět v plné síle, v čele s osobností, která propůjčila svůj hlas třem deskám SALAMANDRY - Daliborem Halamíčkem! Není proto vhodnější možnost jakou tento úspěšný návrat oslavit, než společným vystoupením! Moravius vydal také novou desku, a se svým klipem Morana se stal kapelou měsíce června 2017 na TV Rebel!

Aby toho nebylo málo, jako exkluzivní host přijedou až z Úpic špičkoví profesionálové WISHMASTERS! Kapela, kterou možná znáte z minulosti ještě jako tribute band fenomenálních finských Nightwish, natočila v roce 2014 debutové autorské album Beatrice, které sklidilo vynikající recenze! Kapela stále roste, vystupuje na velkých festivalech, dokončuje práce na novém albu Afterworld a v čele s nezastavitelnou frontmankou Ivetou Aman přináší fanouškům symphonic - metalovou show světové úrovně!

Po společném vystoupení se Salamandrou v minulé sezóně jsme usoudili, že tuto kapelu musíme ukázat taky Vám! A Wishmasters naše pozvání přijali! Nenechte si ujít tenhle svátek melodického metalu! Věříme, že všichni příznivci poctivé muziky si přijdou na své! Sdílejte událost a pozvěte taky přátele!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Salamandra, Moravius,...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (653 metrů)

Hotel Garni Ostrava (688 metrů)