Beats for Love 2022

Beats for Love 2022

Adresa:

Ostrava, Ruská 2993

Termín: 1.7.2022 (pátek) 4.7.2022

1čvc - 4čvc celý den

Žánr: festivalydance elektro djs


Pořadatelé největšího hudebního festivalu v Česku a na Slovensku Beats for Love dnes oznámili přesun letošního ročníku na rok 2022. Připojili se tak k dalším organizátorům velkých akcí, kteří nemohou své eventy realizovat vzhledem k aktuální situaci a restrikcím spojeným s nemocí Covid-19 ve světě. Aktuálně se festivalový tým zabývá konkrétními úkoly spojenými s přesunem akce. Jedná se především o vyjednávání nových podmínek s managementy headlinerů a dalších světových hvězd, rezervování nových termínů pro dodavatele, přeplánování všech produkčních i technických záležitostí a doprovodného programu. Přesunutý ročník se uskuteční 1. - 4. července 2022 v industriálním areálu Dolní Vítkovice v Ostravě.

Současně pořadatelé Beats for Love chystají také minimalistickou verzi oblíbené akce, která v průběhu letošního léta ve třech termínech potěší fanoušky taneční hudby. „Mini Beatsy“ budou několikanásobně menší než klasický festival, konkrétní počet návštěvníků se bude odvíjet od aktuálně povoleného počtu lidí pro shromažďování. Letošní akce se programově zaměří nejen na Djs z Česka a Slovenska, ale představí v Ostravě i několik známých zahraničních jmen. 

Beats for Love je aktuálně největším hudebním festivalem v České a Slovenské republice a zároveň se řadí mezi největší festivaly elektronické taneční hudby v Evropě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beats for Love 2022

Hotel VeronikaOstrava (1 061 metrů)

Hotel Harmony Club OstravaOstrava (1 697 metrů)

Hotel na KafkovĂ©Ostrava (1 779 metrů)