Kosheen v Ostravě

Kosheen v Ostravě

Adresa:

Ostrava, Fügnerova 595/1

Termín: 14.11.2024 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

690

14listopad čtvrtek 19:00

Žánr: koncertydrum'n'bass písničkářství synth-pop

Umělci: Kosheen


Po britském a australském turné navštíví britská zpěvačka Sian Evans & Kosheen na podzim znovu Českou republiku. Po odlišném festivalovém vystoupení na Metronome Prague v červnu, zavítá kapela v listopadu do Česka, aby potěšila své početné fanoušky intimnějšími klubovými koncerty a oslavila tak s nimi 25 let své existence na turné pod názvem „Celebrating 25 years of Kosheen“. Právě tato vystoupení jsou pro fanoušky tou nejlepší příležitostí, jak si užít setkání s kapelou nablízko.

Na koncertě přivítá návštěvníky exkluzivní předskokan/předkapela, kterého si pořadatelé prozatím nechávají jako překvapení. Sian Evans & Kosheen vystoupí v Pardubicích dne 11. listopadu v Kulturním centru IDEON od 19 hodin.

Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian opravdu síla, a především poznávací znamení celé kapely. Kosheen zahrají během turné všechny své hity v novém hávu a přestaví se v nejlepších klubech po celé republice. V českých klubech budou mít její fanoušci šanci potkat celou kapelu zblízka, sdílet energii a charisma uhrančivé zpěvačky Sian Evans, které berou dech. 

KOSHEEN – trio z anglického Bristolu, tvoří Markee Substance, Darren Decoder a zpěvačka a autorka mnoha skladeb - Sian Evans, která je zároveň dominantní postavou celé skupiny. Pokud bychom měli mluvit k žánrovému rozpětí...
Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kosheen v Ostravě

Zámek ZábřehOstrava (5.2 km)

STING ApartmentsHavířov (10.6 km)

Zámeček Petrovice Karviná (19.7 km)