Karlova Studánka - Zábavná procházka s úkoly a tajenkou

Adresa:

Karlova Studánka, více míst

Termín: 1.7.2019 (pondělí) 31.12.2022
Vstupné:

95

1čvc - 31pro celý den

Žánr: ostatní akcepro dětiprocházkahry


Tip na zábavné procházky s úkoly, luštěním a možností vyhrát hezké ceny. - pro rodiny s dětmi - pro školní výlety, soustředění a školy v přírodě

CO MŮŽETE OČEKÁVAT? - Dostanete několika stránkový pdf dokument s mapkou a praktickými informacemi a hlavně pracovní listy s doplňovačkami, křížovkami a úkoly, které budete na trase plnit. Každá cestička je má jiné, uvidíte sami. - Na výlet můžete jít kdy chcete. - Budete se bavit od první minuty až do cíle - úkoly jsou rozmístěny po celé trase! - Cestičky máme ve dvou provedeních - EASY (doporučeno pro děti od 4-9 let s tím, že u školkáčků a prvňáčků se počítá s pomocí rodičů/učitelů) a JUNIOR (doporučeno pro děti od 10 let) - Můžete si pořídit i balíček KOMPLET, který obsahuje obě obtížnosti za zvýhodněnou cenu. Více informací na stránkách www.cestickou.cz, případně na tel. 777902738.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Karlova Studánka

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Karlova Studánka -...

Ubytování U RohelůKarlova Studánka,Praděd (580 metrů)

Televizní vysílač PradědPraděd (5.5 km)

Sporthotel Kurzovní pod PradědemPraděd (5.8 km)