Letní shakespearovské slavnosti - Hamlet - Slezskoostravský hrad

Letní shakespearovské slavnosti - Hamlet - Slezskoostravský hrad

Adresa:

Ostrava, Hradní 1

Termín: 31.7.2018
Vstupné:

290,- - 720,- Kč

31červenec úterý 20:30

Žánr: divadlo


Claudius se rozvaluje na pohovce, na které zavraždil svého bratra. Gertruda je mu ochotně po vůli, což její syn Hamlet sleduje s krajní nevolí. Hostina přesto pokračuje a pohřeb i svatba organicky splynou v jeden velký banket. Hamlet tuší, že už ví, kdo mu zabil otce, a Cladius už ví, že Hamlet něco tuší. Vražda plodí další vraždu. Šílenství Hamlet předstírá, ale jak je to s láskou? Předstírá Ofelie lásku? A jak je to s jejím šílenstvím? V rukou se blýskají nože, na nebi hvězdy. Jednomu z toho až přechází zrak. Přijďte se podívat.

Představení v produkci ostravské společnosti PaS de Theatre je již pátým titulem, kterým Ostrava přispívá do česko-slovenského projektu oblíbeného divadelního festivalu věnovanému tomuto vyjímanému dramatikovi.

Premiéra představení proběhla 20. 7. 2016 v Ostravě

Vstupenky

Předprodej vstupenek v Ostravě nově přímo přes www.shakespearova.cz a exkluzivně v síti Ticketportal (pobočky Ostravského informačního servisu www.ostravainfo.cz) www.ticketportal.cz.

Začátky všech představení ve 20:30 hod. Vstup na hrad od 19:30!

Dovolujeme si upozornit, že představení se nikdy neruší předem, informace o konání produkce při nepříznivém počasí obdržíte přímo na místě.

Všechna představení začínají ve 20:30. Buďte na hradě včas! Pozdní příchody výrazně ruší začátek představení. Děkujeme za pochopení!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní shakespearovské...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (966 metrů)

Hotel Garni Ostrava (1 013 metrů)