Slza – akustický víkend – Jablonec nad Nisou

Slza – akustický víkend – Jablonec nad Nisou

Termín: 26.6.2020
Vstupné:

350 Kč

26červen pátek 19:00

Žánr: koncertypop

Umělci: Slza


Jeden ze tří exkluzivních koncertů skupiny v rámci turné "Akustický víkend". Koncert má kvůli komorní atmosféře kapacitu omezenou na tři sta padesát návštěvníků.

Na hodinovém koncertě zazní ve speciálních úpravách i písně z nového alba. Dle odborné kritiky je třetí řadové album vypělejší než předchozí dva počiny a zvukově se podobá současnému zahraničnímu popu. "Vnímám, že jsem za sedm let, co Slza existuje, hodně vyspěl a teď, při práci na nové desce, jsem mohl všechny nabyté zkušenosti zužitkovat," vysvětluje v rozhovoru pro měsíčník ROCK&POP Petr Lexa a Lukáš Budil k tomu dodává:" Pro mě je (album) zhmotněním období, v němž se nejen jako kapela, ale i jako lidi nacházíme."

Slza o sobě dala poprvé vědět před rokem, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční. Ten se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube (více než 10 milionů zhlédnutí, což je na české...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jablonec nad Nisou Akce v obci Jablonec nad Nisou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slza – akustický...

Wellness Hotel BabylonLiberec (9.4 km)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (12.8 km)

Studia a apartmány U KarlaTurnov (14.5 km)