Detaily akce

Praha 1, Národní 20 Praha

28.6.2013

100 předprodej Ticketstream, 150 na místě

Další vstupenky na Rock/Pop

rockpopdance

2 in 1: Dancehall Soundclash vs Dancehall Queen Battle

Líbí? Pošlete to dál...

Praha bude 28. června hostit unikátní dancehallovou akci, která nemá v Čechách ani na Slovensku obdoby! Nejen, že si to rozdají nejlepší tuzemské tanečnice - clashovat (nebo battlovat, chcete-li) budou i legendární postavy domácí hudební scény - Selector Boldrik a Peeni Walli Sound!

► DANCEHALL QUEEN BATTLE o 10.000 Kč SOUBOJ O PRVNÍ ČESKOU DANCEHALL QUEEN! PŘIHLAŠ SE NA: dancehallqueen@email.cz ► DANCEHALL SOUNDCLASH o 10.000 Kč: SELECTOR BOLDRIK VS PEENI WALLI SOUND ► LIVE ACTS: MISSY M REST MESSENJAH MR. ROLL JUNIOR SMILE ► DJS: > DJ SCARFACE > DJ ANGEL DAWG > DJ HERBY BOY > SELECTA J.B. > DJ POETA

Třešničkou na dortu bude vystoupení královny české dancehallové hudby Missy M, kterou doplní Messenjah, Mr. Roll, talentovaný zpěvák Junior Smile a oblíbený český rapper Rest, který si do dancehallových riddimů zarapoval už několikrát pod taktovkou DJe Scarface! Missy a Rest se objevili i na Scarfacově mixtapu Pragga Connection a na jednom pódiu vystoupí vůbec poprvé!

Pozvání do hudebního clashe vůbec poprvé přijal Selector Boldrik, kterého zná masiv po celém Česko-Slovensku! Rozdá si to s ostřílenou partou Peeni Walli Sound! Kdo má nejlepší selekci? Kdo je nejzapálenější sběratel dubplates a nejvíc strhne publikum? Pokusy o Dancehall Queen už v Čechách byly, ale až v roce 2013 bude do soutěže zapojena street dance scéna - to znamená, že uvidíte opravový tanec a ne jen zmatené třesení pozadím! Kdo se stane oficiální českou Dancehall Queen? To zjistíme 28. června v Rock Café!

Taneční částí bude provázet velký fanoušek street dance a dancehallu - Poeta z rádia Spin! Třešničkou na dortu bude vystoupení královny české dancehallové hudby Missy M, kterou doplní Messenjah, Mr. Roll, talentovaný zpěvák Junior Smile a oblíbený český rapper Rest, který si do dancehallových riddimů zarapoval už několikrát pod taktovkou DJe Scarface! Missy a Rest se objevili i na Scarfacově mixtapu Pragga Connection a na jednom pódiu vystoupí vůbec poprvé! Vítěz každého clashe si, kromě pocitu vítěze, odnese i 10 000kč!

Přijď podpořit domácí dancehallovou scénu, která je konečně i v Čechách na vzestupu! Zahrají vám DJs Scarface, Noir, Selecta J.B., Angel Dawg a Poeta a těšit se můžete i na příjemný bonus v podobě dancehallové street dance show! To vše už 28. června v Rock Café!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

http://www.informuji.cz/akce/praha/24461-24461-2-in-1-dancehall-soundclash-vs-dancehall-queen-battle/
Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí Akce v Praze
 • Reduta Jazz Club

  Nejoblíbenější hudební klub poblíž

  Reduta Jazz Club
  Praha 1, Národní 20

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

ZAZ v Praze

ZAZ v Praze

29.11.2014 v 20:00 hod. (sobota)

Živelná francouzská zpěvačka ZAZ se vrací do Prahy. 29 listopadu se od 20 hodin...

Moje akce tady?

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...

Filtr kulturních akcí

Jiný den?