Pavel Callta pokřtí Momenty v Lucerna Music Baru. Pozval si i Lucku Bílou

Líbí? Pošlete to dál...
Pavel Callta pokřtí Momenty v Lucerna Music Baru. Pozval si i Lucku Bílou

Zpěvák Pavel Callta již zítra (21. února) pokřtí své debutové album Momenty. Kmotrou desky bude Lucie Bílá a speciálním hostem koncertu finalista Česko-slovenské SuperStar Štěpán Urban.

Loňský rok se Pavlovi vskutku vydařil. S albem Momenty se Pavel Callta ihned zařadil mezi nejúspěšnější debutanty, získal nominace v kategoriích Objev roku a Hvězda internetu v Českém Slavíkovi a dvakrát bojuje také o hudební cenu rádia Evropa 2. Singl Terapeut patřil několik měsíců k nejpopulárnějším domácím skladbám, na YouTube, kde má Pavel nebývalou komunitu příznivců, se počet zhlédnutí blíží ke čtyřem milionům. Aktuálně se o přízeň posluchačů uchází se skladbou Propojení, která pochází z rozšířené verze Momentů vydané na sklonku roku 2015.

Na křtu, který proběhne tuto neděli od 20 hodinyLucerna Music Baru, Pavel představí nejen skladby ze svého debutu, ale i několik písní, které složil v nedávné době a budou k nalezení na novém albu, na kterém již v současné době pracuje. Většina vstupenek na tento křest je již vyprodaná, poslední kousky seženete v předprodeji zde, nebo před začátkem akce na pokladně LMB.  

Související video

20.2.2016 | Tomáš Fuk

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Lucerna Music bar nabídne brzy i tyto akce (Další akce v Praze)

Co by vám také nemělo uniknout

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.