Autogramiáda Roberta Fulghuma v Divadle ABC

Autogramiáda Roberta Fulghuma v Divadle ABC

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Robert Fulghum se zítra přijde podívat na generální zkoušku Drž mě pevně, miluj mě zlehka v Divadle ABC. Před i po zkoušce proběhne autogramiáda jeho knih. Ty si zde bude možné také zakoupit.
Jestli Robert Fulghum patří mezi vaše oblíbené autory, nenechte si tuhle jedinečnou příležitost ujít - lístky na generálku jsou ještě v prodeji!

Světová premiéra Drž mě pevně, miluj mě zlehka, divadelní adaptace úspěšného románu plná tance, písní a moudré nostalgie, se uskuteční už tuto sobotu za účasti Roberta Fulghuma. V režii Miroslava Hanuše se představí J. Hána, J. Klem, H. Hornáčková, S. Jachnická, T. Novotný, L. Lipský a další.

Robert Fulghum navštívil generální zkoušku i dnes a pozvání přijal také jeho dlouholetý přítel Zdeněk Svěrák. Po představení popřáli herci a tvůrci inscenace Drž mě pevně, miluj mě zlehka Robertu Fulghumovi k narozeninám, které oslavil 4. června.

Fotografie z generální zkoušky najdete zde. Fotky z dnešní návštěvy Roberta Fulghuma si můžete prohlédnout na FB Městských divadel pražských.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Městská divadla pražská: ABC,... nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!