Ellie Goulding navštíví v dubnu Prahu

Ellie Goulding navštíví v dubnu Prahu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Anglická zpěvačka Ellie Goulding vystoupí v rámci svého evropského turné v pražském klubu Sasazu. V kalendářích si můžete zaškrtnout datum 21. dubna, kdy nás ohromí svou dream – popovou hudbou a zlomí srdce nejednoho fanouška.

V patnácti letech začíná psát své první folkové písně a debutové Ep An Introduction to Ellie Goulding vydává roku 2009. Následující rok vychází i její premiérová deska Lights. V té době již získala ocenění BBC Sound of 2010, které mapuje talenty a hvězdy pro budoucí léta. Následně ji nemine ani Cena kritiků BRIT Awards pro rok 2010. Album rovněž vyhrává i UK Albums Chart a stává se velice úspěšným.

Vzhledem k jejím předchozím úspěchům je pokračovatel úspěšného debutu vysoce očekáván. V říjnu roku 2012 konečně vychází Halcyon a davy příznivců jsou plně uspokojeni.

"Tohle album je pro mě jako cesta ze tmy ke světlu; jako cesta ze zmatku k porozumění. Neměla jsem v plánu napsat desku o rozchodu, ale myslím, že to se z ní nakonec stalo,“ popisuje s úsměvem Goulding své album.

První singl Anything Could Happen ihned začal okupovat hitparády po celém světě. O parádní tvorbě a hlasové výbavě Goulding se můžete přesvědčit naživo na jejím úplně prvním koncertu v České republice.

O Ellie se říká, že je neskutečná hlasová chameleonka. Je těžké ji někam zaškatulkovat, často ji řadí mezi dream-pop, indie-pop, nebo dokonce folk či electro. Je autorkou chytlavých crossoverů a nebojí se experimentovat. Moc se těšíme, co si na nás připraví na pražské vystoupení v SaSaZu!“ řekl jeden ze zástupců promotérské společnosti Fource Entertainment.

Předskokanem se stane americký zpěvák Matthew Koma. V loňském roce navštívil Českou republiku společně s LMFAO a letos se opět vrací. Jeho hlas okouzlil Ellie Goulding natolik, že ho obsadila do svého evropského turné.

Vstupenky na tento výjimečný koncert jsou k dispozici v rámci sítě Ticketpro.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!