Přípravy na Mighty Sounds v plném proudu

Přípravy na Mighty Sounds v plném proudu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Tradiční festival pro všechny příznivce punku, ska, hardcoru, ale i dalších stylů konající se v jihočeském Táboře. Samozřejmě mluvíme o Mighty Sounds. Následující ročník slibuje opět velkou podívanou. V čele stojí anglická punková legenda U. K. Subs. Její frontman Charlie Harper se řadí k nejstarším žijícím pravověrným punkáčům. Do stejné kategorie můžeme zařadit i Swingin´ Utters. Milovníci hardcoru si přijdou na své díky americkým Integrity, kteří u nás mají slušnou fanouškovskou základnu nebo anglickým Pay No Respect.

Velice populární jsou také The Creepshow. Původně jejich zaměření zasahovalo především do stylu psychobilly, v současné době se označují za punk´n´roll. O premiéru u nás se postará jejich zpěvačka Kenda „Twisted“ Legaspi. Z Německa zavítá psychobilly smečka Mad Sin.

Nesmějí chybět ani zástupci ska. The Toasters hrají již více než třicet let a na Mighty Soundu vystoupí potřetí. Mr. T-Bone & The Young Lions jsou italšťí zastupci ska a reggae. Ska-punk předvedou legendární Catch 22 z U.S.A.

Domácí scénu zastoupí například Prague Conspiracy a sousedské Slovensko úspěšná a oblíbená skupina Polemic.

Mighty Sounds dostal ocenění jako nejlepší jihočeská kulturní akce roku 2012.

Vstupenky jsou již k dispozici za cenu 890 Kč. K dispozici je také komboticket společně s lístkem na pražský koncert Ska-P za cenu 1480 Kč.

Více na www.mightysounds.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!