Relativní čas Anny K. - jarní část turné i ve Zlíně

Relativní čas Anny K. - jarní část turné i ve Zlíně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Zpěvačka roku hudební ankety Žebřík Anna K., vyráží v těchto dnech na turné k novému albu Relativní čas, které vydala po pěti letech a se kterým se vloni vrátila na scénu po vážném onemocnění. Během jarní části čeká zpěvačku devět koncertů, druhou část turné odehraje Anna K. se svou kapelou ještě na podzim tohoto roku.

Ve Zlíně se Anna K. objeví 29. května 2012, kdy vystoupí v novém Kongresovém centru. Bude to vůbec první koncert v koncertním sálu s úpravou k stání. Koncert je součástí doprovodného programu 52. ročníku ZLÍN FILM FESTIVALU 2012. Vstupenky jsou již k dispozici v obvyklých předprodejích a síti TICKETPRO za předprodejní cenu 290 Kč.

Fanoušci se mohou těšit na největší hity Anny K., na novinky z alba Relativní čas a také na skvělou kapelu i scénu, kterou navrhuje studio Olgoj Chorchoj. Anna K. převzala nedávno  ocenění na hudebních cenách  Žebřík, kde ji fanoušci zvolili zpěvačkou roku 2011. Zároveň také získala ocenění za album Relativní čas, které se umístilo v kategorii album roku na stříbrné příčce.

Anna K. bude také letos pokračovat ve své úspěšné kampani na podporu prevence rakoviny prsu, v rámci které vydá DVD pro ženy s návodem na metodu MammaCare, což je nová revoluční metoda samovyšetření prsu, u nás doposud málo známá. DVD bude rozdáváno zdarma.

Turné Relativní čas - jarní část:

17. 4.  HLINSKO  -  MFC HLINEČAN
19. 4.  OSTRAVA  -  GARAGE
26. 4.  BRNO  -  SEMILASSO
04. 5.  KARLOVY VARY  -  LIDOVÝ DŮM
10. 5.  ČESKÉ BUDĚJOVICE  -  KC ART
17. 5.  PRAHA  -  LUCERNA MUSIC BAR
23. 5.  LITOMĚŘICE - DŮM KULTURY
29. 5.  ZLÍN  -  KONGRESOVÉ CENTRUM
02. 6.  FULNEK  -  ZAHRADA MKCF

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!