Monika Maratová - Smrtící odkaz

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kniha Smrtící odkaz mezi nejprodávanější českou beletrií

Loni na podzim přišel na trh první český thriller, ve kterém se do prostředí mezinárodního zločinu prolíná prostředí vládní letky i prostějovských speciálních sil.
Kniha Smrtící odkaz, autorky Moniky Maratové je dramatickým příběhem člověka, do jehož života vtrhl s ničivostí laviny organizovaný zločin.
Kniha patřila  před koncem roku 2010 k z nejprodávanějším českým titulům.
Elitní pilot Petr, kapitán českého Air Force One, je po náhlé smrti bratra vtažen do boje na život a na smrt s dealery drog. Absolvoval nejutajenější výcvik v naší armádě, prošel peklem válečného zajetí na Balkáně ale nic z toho jej nemohlo dostatečně připravit na nečekanou realitu všedního života.

Ve spolupráci s policií postupně odhaluje překvapivou pravdu o soukromém životě, ale i povaze svého nevlastního bratra. Přitom se dostává do situací extrémně nebezpečných i bolestných. Nejednou se ocitá psychicky i fyzicky na dně.

Autorka nás seznamuje s realitou výcviku elitních průzkumníků a pilotů, ukazuje práci špičkových lékařů, policistů a členů Horské záchranné služby. Jak samotná zápletka a prostředí, tak i dokonalé pochopení psychiky a motivací jednání hlavních postav evokují otázku, kde končí skutečnost a začíná fikce.

Strhující thriller nejen ze světa mezinárodního organizovaného zločinu vás zcela pohltí a přečtete jej doslova se zatajeným dechem…

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!