SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na představení Zabít Johnnyho Glendenninga v pražském Švandově divadle

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na představení Zabít Johnnyho Glendenninga v pražském Švandově divadle 

Ve Švandově divadle v Praze se v sobotu 15. února odehraje gangsterská komedie ze současného Skotska a vy můžete být u toho!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Do největšího skotského města Glasgow vás zavede inscenace představení Zabít Johnnyho Glendenninga z pera známého dramatika Daniela C. Jacksona.

V metropoli s nejvyšší kriminalitou ve Velké Británii, kde jsou přestřelky na denním pořádku, dostanou kumpáni tamějšího mafiána zásadní úkol, u jehož plnění se jim pokazí všechno, co se dá.

Jacksonova černá komedie navazuje na tradici klasických gangsterek a podle kritiků připomíná filmy Guye Ritchieho či Quentina Tarantina.

Chcete se zúčastnit únorové reprízy hry Zabít Johnnyho Glendenninga? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 2x2 vstupenky na představení.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hlavní město Skotska?

A) Glasgow

B) Edinburgh

C) Aberdeen

Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme v pátek 7. února. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: Švandovo divadlo

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!