Ewa Farna nazpívala titulní píseň k romantické komedii Všechno nebo nic. Do kin přichází právě dnes

Ewa Farna nazpívala titulní píseň k romantické komedii Všechno nebo nic. Do kin přichází právě dnes80%

Romantickou komedii o dvou kamarádkách a jejich životních eskapádách s muži podpořila speciální písní zpěvačka, která si ve vztazích také prožila svoje. Momentálně šťastně zadaná Ewa Farna totiž nazpívala titulní píseň k filmu Všechno nebo nic.

Podobně jako zpěvačka se hrdinky filmu podle nejprodávanější slovenské autorky Evity Urbaníkové v režii Marty Ferencové zaplétají s velmi zajímavými muži, aby nakonec zjistily, že ty nejzajímavější mají stejně blízko sebe. Praktickou zodpovědnou Lindu si zahrála Táňa Pauhofová, její nezávislou a užívající si kamarádku pak Klára Issová.

Hudební produkce titulní písně se ujal Marcus Tran, klip k filmu vznikl ve Varšavě. Hudbu k němu napsal René Rypar, text Gábina Osvaldová, režíroval jej Alan Kępski. Fanoušci v něm uvidí kromě jiného také spoustu záběrů z filmu, kde se kromě hlavních hrdinek představí i Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková, Luboš Kostelný, Petr Vaněk, Zuzana Kronerová či Luděk Sobota.

Komedie Všechno nebo nic přichází do kin už dnes  a její první předpremiérové silvestrovské projekce navštívilo už téměř 1500 diváků.

Názor informuji.cz: 80%

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci:

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!