Vizovické Trnkobraní - přeloženo na 2021

Vizovické Trnkobraní - přeloženo na 2021

Termín: 13.8.2021 (pátek) 14.8.2021

13srp - 14srp celý den

Žánr: festivalyhudba soutěž gastronomie řemesla dílny folklor rodina děti

Umělci: ChinaskiRybičky 48MiraiTomáš Klus


Chinaski, Rybičky 48, Mirai, Tomáš Klus a řada dalších…

Vizovické Trnkobraní se v roce 2021 uskuteční v termínu 13. - 14. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Tato multižánrová kulturní přehlídka zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doplňuje ji divadelní scéna, kinokavárna a dětský koutek. 

Projekt je koncipován jako zábava pro celou rodinu. Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je originální soutěž v pojídání švestkových knedlíků. Záměrem festivalu Vizovické Trnkobraní je i prezentace kulturních, řemeslných a krajových tradic Vizovicka a Valašska.

Součástí festivalu je tudíž i možnost prohlídky muzea slivovice a vizovického zámku, vystoupení tradičních lidových souborů a řemeslné dílny. Ve festivalovém areálu Vizovického Trnkobraní najdete i gastronomický koutek s ochutnávkami specialit všeho druhu vyráběných ze švestek a plněných knedlíků vyrobených z rozmanitých druhů ovoce, ze kterých likérka vyrábí své produkty.

Chinaski je česká pop rocková skupina, která v letech 2005 a 2007 vyhrála cenu Anděl, udělovanou Akademií populární hudby.
Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Vizovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vizovické Trnkobraní -...

Wellness & SPA Hotel Augustiniánský DůmLuhačovice (13.7 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (13.8 km)

Vila VyšehradLuhačovice (13.8 km)