Přejít na stránky Ticketpro.cz

Masters of Rock 2014

Termín: 10.7.2014 13.7.2014
Vstupné:

1.450,- Kč, jednodenní 950 Kč

10čvc - 13čvc celý den

Žánr: festivaly


12. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR! Pozvání na festival Masters of Rock 2014 prozatím přijali tyto hvězdy rockové a metalové scény: DREAM THEATER, HELLOWEEN, SABATON, SEBASTIAN BACH, ANTHRAX, AIRBOURNE a spousta dalších.

Masters of Rock 2014

12. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR!

10. - 13. 7. 2014 Areál likérky R.Jelínek, VIZOVICE

Největší slavnost rockové a metalové hudby na našem území - Masters of Rock - již podvanácté a opět v plné síle!. Jako každý rok se v polovině července městečko Vizovice na Zlínsku promění v metropoli rockové a metalové hudby! Tento již kultovní festival láká desetitisíce fanoušků z celého světa na svou opojnou atmosféru, kterou nábízí areál likérky R. Jelínek obklopený Vizovickými vrchy. Každý si zde přijde na své a tento rok bude opět z čeho vybírat, ty nejzářivější zahraniční i tuzemské hvězdy se sjedou na svůj oblíbený festival!

Pozvání na festival Masters of Rock 2014 prozatím přijali tyto hvězdy rockové a metalové scény: DREAM THEATER (USA), HELLOWEEN (GER), SABATON (SWE), SEBASTIAN BACH (USA), ANTHRAX (USA), AIRBOURNE (AUS), UNISONIC (GER), ARCH ENEMY (SWE), BEHEMOTH (POL), MICHAEL SCHENKER'S TEMPLE OF ROCK (GER), KROKUS (SUI), STRYPER (USA), EPICA (NED), THE EXPLOITED (SCO), ELUVEITIE (SUI), KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (GER), DIE HAPPY (GER), AXXIS (GER), TERRANA (USA/ITA), VISIONS OF ATLANTIS (AUT), SUICIDAL ANGELS (GRE), GRAND MAGUS (SWE), CIVIL WAR (SWE), GLORYHAMMER (SCO/SUI), RUSSKAJA (AUT), SERENITY (AUT), CPT. MENDESS & ROCK 'N' ROLL ARMY (ITA) a EMBRYO (ITA).

Tuzemskou scénu budou mimo jiné reprezentovat: CITRON & TANJA, ROCKSYMPHONY - M. Jandová & H. Toužimský s FBM Zlín, KREYSON, ŠKWOR, DOGA, SEBASTIEN & Tony Martin (ENG), SALAMANDRA, LEGENDY SE VRACÍ, SIX DEGREES OF SEPARATION, THE SNUFF, FORREST JUMP, BLACK WIDOW a mnoho dalších kapel, se kterými se budete moci setkat při autogramiádách.

Více info o festivalu, nově potvrzených kapelách na www.mastersofrock.cz a FB stránkách, kde se postupně objevují další informace a novinky k festivalu. Ikona mezi festivaly celosvětového měřítka, která se stala díky nezapomenutelné atmosféře tradicí pro fanoušky metalové hudby, se uskuteční v již tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH, ve čtyřech letních dnech - 10. - 13. 7. 2014!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zlínský kraj Akce v obci Vizovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Masters of Rock 2014

Wellness & SPA Hotel Augustiniánský DůmLuhačovice (12.4 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (12.5 km)

Vila VyšehradLuhačovice (12.5 km)