Svatomartinské slavnosti na zlínském zámku

Svatomartinské slavnosti na zlínském zámku

Adresa:

Zlín, Soudní 1

Termín: 11.11.2018

Žánr: ostatní akcesv. Martin slavnosti charita rodina děti karneval soutěže a hry folklor


Svatomartinské slavnosti na zlínském zámku si připomenou svatého Martina zajímavým programem, který bude zároveň pojat jako benefiční akce, jejíž výtěžek bude věnován na podporu činnosti Střediska rané péče Educo Zlín. Odpoledne bude patřit nejdříve dětem a jejich karnevalu spojený s diskotékou. Tématem karnevalu je pochopitelně svatý Martin, který byl mimo jiné patronem vojáků, krejčích, cestovatelů, vězňů, chudáků či pastýřů. Karneval se koná v zámecké herně od 14:00 do 16:00 hodin. Vstupné pro děti je 100 Kč, pro dospělý doprovod je zdarma.

Pro dospělé zahraje večer komorní soubor Concertino. Soubor je složený z předních hráčů Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín a Moravské filharmonie Olomouc. Na zámku vystoupí s komponovaným programem Svatomartinské variace, sestaveným ze skvostů klasické a barokní hudby. Koncert začíná v 17:00 hodin ve Velkém sále zámku, v jeho průběhu budou prezentovány fotografie mapující činnost střediska Educo a po skončení následuje degustace Svatomartinských vín. Vstupné na koncert včetně degustace je 249 Kč.

Příznivci gastronomie pak jistě uvítají Svatomartinskou večeři podávanou ve stylovém prostředí zámeckého sklepa. Servírovat se bude husa společně se třemi druhy nového ročníku Svatomartinských vín. Vstupenky na večeři stojí 390 Kč a jejich rezervace je možná na adrese info@zlinskyzamek.cz do 28. října.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatomartinské...

Hotel Ondráš Zlín (590 metrů)

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (827 metrů)