Čeřínek 2021

Čeřínek 2021

Adresa:

Cejle, Hutě, Vrch Čeřínek

Termín: 6.8.2021 (pátek)
Vstupné:

479 Kč - 849 Kč

Žánr: festivalyPunk Rock Pop music hudba

Umělci: Divokej BillWohnoutPoletíme?


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, Miloš Jurač – JURDA PRODUCTION, nás informoval o zrušení festivalu Čeřínek pro 1000 z důvodu šíření viru Covid v Jihlavě a okolí. Vstupenky zůstávají v platnosti na klasický festival Čeřínek - festival pro celou rodinu v termínu 6.8.2021. Pokud máte již zakoupené vstupenky na oba festivaly, nebo se vám termín nehodí, je možné vstupenku na Čeřínek pro 1000 vrátit v místě zakoupení.

Pro online refundaci využijte tento odkaz

Divokej Bill, Wohnout, Poletíme?

ČEŘÍNEK festival pro celou rodinu u Jurdy z Divokýho Billa, uprostřed lesů na vrchu Čeřínek u Jihlavy. 2 pódia, 12 kapel, divadla,sítotisk, tvůrčí dílny, dovednostní zákoutí, obří pískoviště, bazén 50 m. čverečních, bagr, aquazorbing, kamenická dílna atd. 

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.
Poletíme? jdou přímo k jádru věci. Díky chytlavému propojení rocku, swingu, punku, folku a country okořeněnému pořádnou dávkou energie, posypanou štiplavou porcí originálního humoru se jim to daří. Život je krátký, tak proč...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Cejle

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čeřínek 2021

Zámek ÚsobíZbilidy (16.5 km)

U ProkopůŘásná (17.6 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (18 km)