Cocotte Minute

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Cocotte Minute

Již od první desky patří Cocotte Minute na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem a neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout témata, do kterých se většina textařů v české kotlině bojí pouštět.

Cocotte Minute hrají pravidelně na klubových podiích v celé republice a na většině velkých českých prestižních festivalů. Ani v zahraničí není skupina žádným nováčkem, během svého působení již absolvovala turné po Ukrajině, Bělorusku či Francii a má za sebou jednotlivá vystoupení v Itálii, Chorvatskou a na Slovensku.

Cocotte Minute jdou systematicky díky poctivé a tvrdé práci za svým. Jako jediným ze své generace se jim podařilo prorazit mimo žánr v masovém měřítku. Za kapelou je již velmi výrazná stopa v podobě třech úspěšně prodávaných alb a deseti videoklipů, které se pravidelně objevují v předních médiích.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Cocotte Minute. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Cocotte Minute ve videoklipu...

Cocotte Minute: Kam vyrazit?

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

1říjen pátek 20:00

Cocotte Minute: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout