UPUSŤ PÁRU!“ je putovní železniční hudební open festival zaměřený na folk, rock a pop. V letošním roce zahajujeme první ročník akce. Náš spolek má jasný cíl, budovat akci s dominantní účastí železničních hudebních skupin či zpěváků a s každoročním výtěžkem pomáhat těm, kteří jsou odkázáni na pomoc druhým.

Proč putovní? Jsme přece železničáři. Každý ročník akce se uskuteční na jiném místě a hodláme tak objíždět celé Česko. S výběrem místa si dáváme záležet, vždy budeme klást důraz na to, aby prostředí festivalu bylo pro účastníky co nejzajímavější a především pak, aby nebylo protkané komercí.

Letos najdete na festivalu jednu hlavní stage, na které se postupně vystřídá spousta zajímavých železničních ale i profesionálních hudebních skupin a písničkářů.

Mark Walls | Marek Dusil | ŘeKa | Blue Eyes | Černá dioda | Slunovrat | Stinking Misery a další.

Moderování se ujme Martin Kapek ml. a právě on vás provede také celým dnem.

Festival se uskuteční v kouzelném prostředí Lesního divadla Řevnice a během dne dojde k předání symbolického šeku ve prospěch Nadačního fondu Šance onkoláčkům, které jsme v letošním roce vybrali pro věnování výtěžku akce.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Upusť páru

Restaurant a penzion Pod Draci skalouKarlštejn (5.2 km)

Relax Pohoda HouseLoděnice (14.2 km)

Rezidence V ParkuDrhovy (14.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Státní hrad Karlštejn Státní hrad Karlštejn Karlštejn (4.6 km)
Vodní přehrada Slapy Vodní přehrada Slapy Slapy (17.3 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (22.1 km)