Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura MEDIA CLUB, s.r.o., nás informoval o přeložení akce Country Fontána Praha plánované na 4.-5.6.2021 v Praze. Nový termín je stanoven na 13.-14.8.2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Největší country festivaly v České republice

Na festivalech přivítáme tyto umělce a skupiny:

V Praze:

Jardu Samsona Lenka, Banjo Band Ivana Mládka, Honzu Vančuru, Pacifik, Jitku Vrbovou, Mirka Palečka, Patrolu Šlapeto, Marien, Pozdní sběr, Folk Team, Cross Country, Petra Kocmana, Mirka Řihoška, Rekonvalescenci a skupinu Michal Tučný revival Plzeň.

Jaroslav Samson Lenk, původním jménem Jaroslav Lenk je český folkový a trampský zpěvák, kytarista, textař, písničkář. Když se po vojně na nábor dostal na Kladno, založil tam folkovou skupinu Máci. Do trampské skupiny Hop Trop (od...
Ivan Mládek Banjo Band je populární hudební skupina, která hraje od počátku 70. let písně Ivana Mládka. Svojí popularitu skupina získala díky častým vystupováním v zábavných televizních show mimo jiné např. Čundrcountry show...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Country Fontána Praha

Výstaviště HolešovicePraha (1 198 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 502 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 815 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 373 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (1 774 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (953 m)