Hanka Křížková

Večer plný vyprávění a hezkých písniček naší nejobsazovanější muzikálové herečky a zpěvačky Hanky Křížkové, jejíž pohoda, stále dobrá nálada a smích který rozdává kolem sebe je až nakažlivý.

"To divadlo osobně ještě neznám, ale moc se do něj těším, protože jsem se dozvěděla, kdo všechno tam hraje, hostuje,včetně Jiřího Lábuse, Václava Neckáře a dalších, a to je pro mě takové znamení, že je tam skvělá atmosféra a velká pohoda."

"Muzikály a velké koncerty jsou úžasné a moc mě to baví, ale když se mám přiznat, nejraději jezdím svou talk show a recitály po Čechách a Moravě. Je to bezprostřední kontakt s lidmi a musím říct, že kdekoli jsem kdykoli byla, bylo bezvadné publikum a vždycky bylo plno. Ať je to větší město, menší městys nebo vesnička. Lidé jsou milí, vstřícní, bezprostřední a já si to vždycky s nimi skvěle užiju," prozradila Hanka Křížková.

Na profesionální hudební scéně se poprvé objevila v roce 1982, kdy hostovala v karlovarské skupině Metronom. První vavříny získala na jazzových festivalech, ale i na koncertech populární hudby jako host předních českých...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 10 Akce v okolí
  • Divadlo X10/Strašnické divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo X10/Strašnické divadlo
    Praha 10, Solidarity 53

    Divadlo X10 bylo založeno v roce 2013 jako divadlo jasné dramaturgie,... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.