Quattro Formaggi

Quattro Formaggi

Adresa:

Praha 1, 28. října 1

Termín: 9.9.2014 17.4.2015
Vstupné:

50 – 200

9září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz

Umělci: Quattro Formaggi


Quattro Formaggi je fusion seskupení proplouvající hranicemi mezi jazzem funkem a latino groove. Traduje se, že vzniklo na přelomem tisíciletí v severomoravské metropoli zvané Opava.

A je tomu opravdu tak. Její obsazení se během let plynule měnilo. Časem se členové rozutekli do různých koutů naší milované vlasti, kde na poli nočního života a rock and rollu diskutovali s ostatními muzikanty, aby mohla intuitivně vykrystalizovat současná podoba kapely.

Pod vedením basisty Michaela Krásného se “quattro” nechává inspirovat moderními jazzovými směry (Mike Stern, Richard Bona, Pat Metheny, Joe Zawinul) a snaží se o přiblížení jazzové hudby i méně náročným posluchačům. Prezentuje se jako kvartet v obsazení Marek Prokop (soprán saxofon, alt saxofon, příčná flétna), Jan Johnny Bálek (klávesy), Jan Dvořák (bicí), Michael Krásný (basová kytara).

Quattro Formaggi je fusion seskupení proplouvající hranicemi mezi jazzem funkem a latino groove. Traduje se, že vzniklo na přelomem tisíciletí v severomoravské metropoli zvané Opava. A je tomu opravdu tak. Její obsazení se během let...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Quattro Formaggi

Hotel Liberty Praha 1 (78 metrů)

Hotel Prague Inn Praha 1 (123 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (417 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (428 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (269 m)