Quattro Formaggi

Quattro Formaggi

Adresa:

Praha 1, 28. října 1

Termín: 9.9.2014 17.4.2015
Vstupné:

50 – 200

9září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz

Umělci: Quattro Formaggi


Quattro Formaggi je fusion seskupení proplouvající hranicemi mezi jazzem funkem a latino groove. Traduje se, že vzniklo na přelomem tisíciletí v severomoravské metropoli zvané Opava.

A je tomu opravdu tak. Její obsazení se během let plynule měnilo. Časem se členové rozutekli do různých koutů naší milované vlasti, kde na poli nočního života a rock and rollu diskutovali s ostatními muzikanty, aby mohla intuitivně vykrystalizovat současná podoba kapely.

Pod vedením basisty Michaela Krásného se “quattro” nechává inspirovat moderními jazzovými směry (Mike Stern, Richard Bona, Pat Metheny, Joe Zawinul) a snaží se o přiblížení jazzové hudby i méně náročným posluchačům. Prezentuje se jako kvartet v obsazení Marek Prokop (soprán saxofon, alt saxofon, příčná flétna), Jan Johnny Bálek (klávesy), Jan Dvořák (bicí), Michael Krásný (basová kytara).

Quattro Formaggi je fusion seskupení proplouvající hranicemi mezi jazzem funkem a latino groove. Traduje se, že vzniklo na přelomem tisíciletí v severomoravské metropoli zvané Opava. A je tomu opravdu tak. Její obsazení se během let...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Quattro Formaggi

The Emblem HotelPraha (545 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (552 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (575 metrů)