UpCDownC /UK/ + Robo /CZ/

Praha 6, Chaloupeckého 7

5.10.2016

200

Další vstupenky na Rock/Pop

UpCDownC /UK/ + Robo /CZ/

Britský post-rock má v Čechách jméno už díky takovým velikánům jako Maybeshewill, 65daysofstatic nebo UpCDownC. A právě posledně jmenovaní k nám popáté zavítají, tentokráte však na legendární Sedmičku, kde se představí v rámci podzimního turné.

Modří už vědí, těm ostatním napovíme, že se jedná o slušnou porci kytar v rámci škalutky s přesahy do grunge raných devadesátek na straně jedné, k experimentalu potažmo ambientu na druhé straně. Ale dost už bylo škatulek, protože tahle kapela se musí především zažít. Skupina Robo vznikla teprve v loňském roce transformací původní kapely Robo Marsys, ale od té doby si už stihla svou originalitou zajistit účast na prestižní akci pořádané hudebním serverem Bandzone.

Jejich instrumentální post-rocková hudba se vyznačuje melodickým aranžmá založeným na kombinaci klasických rockových nástrojů (kytara, baskytara a bicí) a houslí. 5.10.2016, 19:30-22:00 007 Strahov Chaloupeckého 7, Praha 6 200 Kč, upcdownc@onmusic.cz http://upcdownc.bandcamp.com/ http://upcdownc.com/ https://facebook.com/upcdownc http://bandzone.cz/roboband https://facebook.com/roboband http://onmusic.cz/ https://facebook.com/events/1395355243811497 Pořádá onMUSIC.cz, rezervace vstupenek, nabídky partnerství a spolupráce na výše uvedeném mailu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 6 Akce v okolí

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.