Gyptian & Royal Roots Band

Gyptian & Royal Roots Band

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 29.9.2016
Vstupné:

457

29září čtvrtek 21:00

Žánr: koncertypopreggaedanceparty

Umělci: Gyptian


Pondělní vyprodaný koncert Damiana Marleyho ve Velkém sále pražské Lucerny nás přesvědčil na vlastní oči, že i v Čechách je velký zájem o reggae a dancehall. Lucerna Music Bar ve spolupráci s Jahmusic.net proto pro vás připravuje první Pražský podzim. Tento koncertní seriál ještě letos představí hned tři pozoruhodné reggae ikony, které pořadatelé postupně prozradí na svých internetových stránkách…

První koncert Pražského podzimu proběhne už ve čtvrtek 29. Září 2016 a dorazí k nám se svou kapelou velká současná jamajská superstar jménem Gyptian! Autor hitů Hold You, Serious Time, Non Stop, Jiggle Jiggle, Wine Slow a mnoha dalších pecek od reggae přes dancehall až k nejsoučasnějšímu R&B a EDM zvuku, patří do první ligy nejen doma v Karibiku, ale těší se obrovské popularitě i v USA.

Jeho klipy, jako vůbec jednoho z mála Jamajčanů, rotují i v mainstreamových televizích, a spolupracoval několikrát s Major Lazer, kteří mu mimochodem produkovali song Vixen z jeho čtvrtého alba Sex, Love & Reggae. Tuto zatím poslední dlouhohrající nahrávku produkoval Jerry “Wonda” Duplessis, který stojí i za hity Mary J. Blidge, The Fugees, Lupe Fiasco nebo Miguela. Na desce si také s chutí zazpívaly Estelle, Melanie Fiona, Angela Hunte nebo soca star Bunji Garlin.

Málokterý interpret z Jamajky v novém miléniu takhle hladce zaplul do světové taneční scény, jako právě Gyptian. Jeho hlas, flow, charisma a sbírka hitů dávají tušit, že i tato jamajská party bude rozhodně stát za to!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gyptian & Royal...

Apartments Václavské náměstí Praha 1 (30 metrů)

Capital Apartments Praha 1 (122 metrů)