Into It. Over It. /USA/, support: Tancred /USA/

Praha 10, Krymská 12

9.11.2016

213,- v předprodeji, 250,- na místě

Koupit vstupenku

Další vstupenky na Jazz

Into It. Over It. /USA/, support: Tancred /USA/

Into It. Over It., jinak chicagský rodák Evan Weiss, představil svůj nový videoklip k písničce 'No EQ', jedné z nejvíc okamžitě působivých skladeb z jeho nového třetího alba Standards (Triple Crown Records).

Po kritikou skvěle přijatém albu Intersections z roku 2013 bylo nové album Standards nahráno a produkováno Johnem Vanderslicem (Spoon, Mountain Goats, Death Cab For Cutie) v jeho Tiny Telephone Studios v San Francisku. Deska byla nazvána “ fantastickým albem” časopisem Stereogum a pochválena dalšími tiskovinami a servery jako Spin, Noisey, Pitchfork, Brooklyn Vegan a USA Today.

Standards je třetí “oficiální” album Into It. Over It. Vzniklo v chatě ve Vermontu a bylo nahráno v San Francisku. Na albu se prolíná post-punk s elektrickým klavírem Rhodes, ambientní post-rock s jazzovými motivy a kytarové vyhrávání s ostrým zkreslením. 

Weiss aktuálně oznámil plán svého turné s celou kapelou po Británii, Holandsku, Belgii, Německu a České republice. Během svých tří koncertů v Británii Weiss zahraje speciální set pokrývající většinu z jeho tří alb (Standards, Intersections a Proper) a skladeb z jeho několika EP a málokdy hraných písniček. I v Praze zahraje Weiss průřez svoji tvorbou.

Jako support se představí Tancred známá též jako Now, Now.

Vstupenky na koncert Into It. Over It. se supportem Tancred, který se koná 9.listopadu od 19.30 v pražském Café V lese, jsou k zakoupení za 213,- Kč. Na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Za hudební projektem Into It. Over It. stojí americký zpěvák, skladatel a textař Evan Thomas Weiss. V momentě kdy dovršil 23 let se rozhodl pro nebývalý čin. Po dobu jednoho roku vydával jednu skladbu týdně. Za rok tak vyprodukoval 52...
Sólo projekt kytaristky Now, Now Jess Abbott.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 10 Akce v okolí
  • Divadlo X10/Strašnické divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo X10/Strašnické divadlo
    Praha 10, Solidarity 53

    Divadlo X10 bylo založeno v roce 2013 jako divadlo jasné dramaturgie,... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.