Praha 1, Jakubská 2

3.9.2016 4.9.2016

Do 23:00 60 Kč poté 80 Kč

Další vstupenky na koncerty

DNB CLASH /w True Bromance /Fallen Gemini & SHFT/

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem.

Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs. Předprázdninovej hybridní B-day clash máme za sebou a nyní je načase se vrátit do starých kolejí. Hosté na pátý díl DNB Clashe budou opět přední DJs české scény, nyní ale trošku z klidnějšího soudku.

Rozhodli jsme se, že trochu zvolníme a přidáme trochu melodického drum and bassu. Proto jsme se rozhodli pro Djs z jedné z nejúspěšnějších českých crew a to sehrané liquidátory True Bromance z Liquid dnb crew! Tyhle borce můžeme lépe znát pod jmény Fallen Gemini & SHFT, a společně pod svým projektem měli tu čest hrát na Liquid Flights v Crossu s těmi nejvetšími v tomto jemném subžánru dnb. Residentní clash bude také vyjímečný.

Neuro:lab nyní patří do crew Urban Scalp, ve které také účinkují progresivní DJs jako Stux, Tod nebo Fourseason, takže budou mít možnost ukázat svůj arzenál deep a liquidových věcí v clash setu s Latrod3ctus. Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz a Urban Scalp s hosty Blofeld & Theya. Nebudou chybět klasické Clash kulisy a videoprojektce. Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.