Richard Baksevanidis & Fuzzy2102 - akusticky na palubě

Richard Baksevanidis & Fuzzy2102 - akusticky na palubě

Adresa:

Praha 2, Rašínovo nábřeží

Termín: 10.8.2016

10srpen středa 20:00

Žánr: koncertyalternativafolk


Richard Baksevanidis Prostovlasý alternativní folk s přesahem do éteru autobusových rádií. https://soundcloud.com/starter-radio-wave/richard-baksevanidis-song

FUZZY2102 v (A)voidu představí svou akustickou verzi vystoupení: RJ Müller - zpěv, kyt.; Braňo Štefanča - cajon; Jan Vystrčil - baskytara Moderní indie popový písničkář z Litomyšle Richard Jan Müller. V září 2015 vydal své debut album Moonpop (Moonpop Records/IndiesMG), ktere se se setkalo s příznivým ohlasem (typ měsíce v časopise Rock & Pop a další recenze..) a v únoru 2016 EP Kafka na nábřeží.

Koncertuje v tříčlenné sestavě jako kapela ( má také vedlejší aktiva v indierockové kapele The Partisan z Pardubic a ještě dříve v minulosti působil v kapelách Bratrstvo, Petra Muka, Berlín, Park.. ). Píseň Nikola je možné slyšet na ČR Radiu Wave a spolu s písní Romeo s Julií patří k nejhranějším písním na nejnavštěvovanějším českém hudebním webu Bandzone.cz. Fuzzy2102 postoupil mezi top 100 Mattoni Hvězda Internetu 2015.

Píseň Kafka na nábřeží ze stejnojmenného EP po několik týdnů(3) vedla cz-sk hitparádu Velká sedma na Radiu 1, také rádio Proglas zařazuje některé písně Fuzzyho do vysílání. Na posledním EP spolupracoval Fuzzy2102 s Moimírem Papalescu (Gun Dreams, Vanessa, The Nihilists, Magnetik…), Filipem Helštýnem (DIV I DED) a Davidem Rambouskem (FOMA).

Na youtube.com je možné shlédnout dosud dva oficiální videoklipy Fuzzyho k písním „Nikola“ a „Kafka na nábřeží“. www.facebook.com/moonpoprecords www.bandzone.cz/fuzzy2102 www.fuzzy2102.bandcamp.com

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce