Náplavka Street Food

Největší „street food“ přehlídka v ČR - Náplavka Street Food VOLUME II Letos se koná Náplavka Street Food rovnou dvakrát. První proběhla 16.4.2016 na Smíchovské náplavce a na druhý, tradiční srpnový street se můžete těšit 27.8.2016 v Praze a 3.9.2016 v Plzni - areál Papírna.

Součástí akce bude příprava a prodej občerstvení z originálních stánků a pojízdných bister – food trucků, se kterými se na ulicích setkáváme častěji. Cílem festivalu je představit návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a dát možnost ochutnat pokrmy, se kterými se lidé ve světě běžně setkávají. Náplavka Street Food na Hořejším nábřeží vás přenese do různých koutů světa a odlišných kultur.

Letos se návštěvníci mohou těšit na street food pod taktovkou kuchařů z Malajsie, Thajska, Indie, Indonésie, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Argentiny, USA, Egypta, Maroka, Portugalska nebo Francie. Ochutnat budete moci kubánské sendviče, vietnamské bún cha, izraelský falafel, thajské saláty, australský meat pie, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, srbskou pljeskavici, poctivý vývar, americký hot dog, gruzínské chacapuri, raw kuchyni nebo třeba mexické taco.

Většina ze zúčastněných prodejců přímo pochází nebo má určitý vztah k zemi, jejíž kuchyni prezentuje – můžete se tedy těšit na skvělé pokrmy s odborným výkladem. Kdy: 27.8.2016 Kde: Smíchovská náplavka Za kolik: 50,- včetně originálního dárku. Děti a ZTP zdarma

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.