Otevřená výzva Artist Book #1

Praha 5, Ke Sklárně 15

9.5.2016 15.7.2016

Další vstupenky

Otevřená výzva Artist Book #1

Galerie MeetFactory vyhlašuje otevřenou výzvu k podávání projektů na vydání autorské publikace Artist Book#1, která má umožnit umělcům, umělkyním a uměleckým skupinám realizaci výtvarného díla ve formě knižní publikace. Záměrem projektu je podpora realizace specifických experimentálních konceptů a dlouhodobých výzkumných uměleckých projektů, které jsou vhodné ke knižnímu publikování, s důrazem na aktuálnost a originalitu, ovšem bez tematického omezení.

Artist Book#1 je pilotním projektem rozšíření galerijní dramaturgie MeetFactory o publikační činnost, která bude zaměřená výhradně vydávání autorských knih a uměleckých publikací.

Otevřená výzva Artist Book#1 je určena českým a zahraničním umělcům, umělkyním a uměleckým skupinám dlouhodobě působícím na české výtvarné scéně. Uzávěrka pro podávání přihlášek je 15. 7. 2016. Přihláška musí obsahovat popis a vizualizaci projektu (PDF, max. 10 MB), CV autora (PDF). Přihlášky zasílejte na e-mail jaro.varga@meetfactory.cz. O výsledcích výzvy budeme informovat do 31. 7. 2016.

MeetFactory poskytuje: produkční a koncepční podporu, krytí nákladů na publikaci (korektury, překlady, grafický design, tisk), prezentaci a distribuci knihy

Deadline pro realizaci projektu: prosinec 2016.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.