Otevřená výzva Artist Book #1

Otevřená výzva Artist Book #1

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 9.5.2016 15.7.2016

9kvě - 15čvc celý den

Žánr: ostatní akcedesignknihy


Galerie MeetFactory vyhlašuje otevřenou výzvu k podávání projektů na vydání autorské publikace Artist Book#1, která má umožnit umělcům, umělkyním a uměleckým skupinám realizaci výtvarného díla ve formě knižní publikace. Záměrem projektu je podpora realizace specifických experimentálních konceptů a dlouhodobých výzkumných uměleckých projektů, které jsou vhodné ke knižnímu publikování, s důrazem na aktuálnost a originalitu, ovšem bez tematického omezení.

Artist Book#1 je pilotním projektem rozšíření galerijní dramaturgie MeetFactory o publikační činnost, která bude zaměřená výhradně vydávání autorských knih a uměleckých publikací.

Otevřená výzva Artist Book#1 je určena českým a zahraničním umělcům, umělkyním a uměleckým skupinám dlouhodobě působícím na české výtvarné scéně. Uzávěrka pro podávání přihlášek je 15. 7. 2016. Přihláška musí obsahovat popis a vizualizaci projektu (PDF, max. 10 MB), CV autora (PDF). Přihlášky zasílejte na e-mail jaro.varga@meetfactory.cz. O výsledcích výzvy budeme informovat do 31. 7. 2016.

MeetFactory poskytuje: produkční a koncepční podporu, krytí nákladů na publikaci (korektury, překlady, grafický design, tisk), prezentaci a distribuci knihy

Deadline pro realizaci projektu: prosinec 2016.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Otevřená výzva Artist...

Botel Vodník Praha 5 (259 metrů)

BOTEL RACEK Praha 4 - Podolí (548 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Karlův most Karlův most Praha 1 (3.7 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (3.3 km)