DNB B-Day Clash /w Rich & Basstien

Praha 1, Jakubská 2

11.6.2016 12.6.2016

Do 23:00 60 Kč poté 80 Kč

Další vstupenky na koncerty

DNB B-Day Clash /w Rich & Basstien

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem.

Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs. Na čtvrtý díl jsme si pro Vás pozvali 2 členy české crew kteří byli u zrodu DNB pártys v Čechách, již od roku 2000 pro nás tvoří open-airy a klubové noci a moudří jistě vědí, že je řeč o BASSBEAST crew konkrétně o pánech RICH & BASSTIEN.

Kvalitní selekce v rytmu jungle a dnb, přesný mixy a CLASH setup na stole, to je záruka show kterou můžeme od těchto pánů dozajista očekávat! Místo klasického resident clashe jsme na tento díl připravili B-DAY CLASH! A oslavenec není nikdo jiný než přesný a neomylný dj VIRCZ z projektu Latrod3ctus a také člen Beatspot crew, který si na svůj B-Day clash pozval zakladatele Reprospekt crew DJe PD`Ra..

Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz, Neuro:lab a hosty RICH & BASSTIEN. Nebudou chybět klasické Clash kulisy obohacené o B-day tématiku. Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.