Přejít na stránky Ticketpro.cz

Android Asteroid featuring DJ Vadim & Yarah Bravo

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 18.12.2013

18prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyclubbingpop křest party


INTERGALACTIC PARTY

Blíží se konec nudy, blíží se obří Android Asteroid

Je to tak. Už nějakou dobu letí a již brzy nevyhnutelně zasáhne. Fatálně a devastačně, jak z nějakýho divokýho proroctví. Epicentrum dopadu bude blízko. Čas se nachýlil. Konec nudy přichází. Den D je středa 18. prosince. Kdo by to do ní řek, co? Ve středu 18. 12. v Lucerna Music Baru dopadne Android Asteroid. Bude to hudební úkaz. Zbude jen kráter. Přijďte na něj mrknout. Když jen kvůli němu přiletí i DJ Vadim a Yarah Bravo z Londýna a DJ Robot z Letný, je snad jasný, že tenhle neopakovatelný div bude stát za to, ne?

Jasný. Abbey Road. A Red Bull Studio. A Londýn. A all stars sestava muzikantů. A hosti DJ Vadim a Yarah Bravo a Robot... Možná už je to nafouklý moc, co? Ale někdy holt může i suchý výčet faktů a konstatování skutečností vypadat jako chvastounské stavění na odiv. A je zcela zásadní rozdíl, když někdo někde nahrává kvůli tomu, co tam umí a aby pak mohl pouštět a hrát výsledek, protože by to tak jinde nenahrál. Anebo když někdo někde nahrává kvůli tomu, aby měl fotku do turistického alba „Já a… na místě XX“ a nabil vostrejma na vyprávění za dlouhých zimních večerů.

Všechno naopak. Ale opravdu všechno. Pokud je všechno blbě. Pokud to všichni berou za špatnej konec, zkusili to Android Asteroid vzít za ten druhej a uvidíme, co se stane… A ono už se děje. Vysněný nahrávaní v Londýně proběhlo. Dopadlo skvěle, video z jeho první části už budí vášně a sympatie na síti. Blíží se křest celého video dokumentu Mission To Abbey Road v úterý 3. 12. v Bio OKO. Brněnské publikum v Blink Popup Klubu odpadlo nadšením. A hlavně: teď se to blíží celý naživo a v úplně nejplnější plný parádě. Napětí je ve vzduchu. Všichni jsou jak na trní. Ptáci jsou v trní. Zlatý slavíci přestali zpívat. Nejdříve jela pražská parta do Londýna a přesně o 4 měsíce později - ve středu 18. prosince si zase udělá takovej malej Londýn v Lucerna Music Baru. Android Asteroid + DJ Vadim & Yarah Bravo a DJ Robot.

Jak to celý proběhne? Že party mašinu nastartuje a do provozní teploty dostane DJ Robot, to je asi jasný. Pak přijde to hlavní – koncert Android Asteroid. A DJ Vadim s Yarah Bravo se potáhnou kvůli jedné pecce? “Surrounded“ je sice skvělá záležitost, ale i tak by to byla blbost. DJ Vadim a Yarah Bravo převezmou po koncertě AA otěže a jejich společná show bude taková afterparty celého intergalaktického večírku. Což jde, ne?

Takže ještě jednou: Středa 18. 12. 20:00 Lucerna Music Bar Praha , Android Asteroid, DJ Vadim, Yarah Bravo a DJ Robot.

FB událost www.facebook.com/events/252371118247518

 

Android Asteroid feat. DJ Vadim & Yarah Bravo https://www.youtube.com/watch?v=PYRen_nejf8

www.androidasteroidmusic.com

www.facebook.com/ANDROID.ASTEROID.MUSIC

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.twitter.com/lucernamusicbar

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Android Asteroid...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)