Muzika v parku - Metallica Revival Beroun

Muzika v parku - Metallica Revival Beroun

Adresa:

Praha 2, Riegrovy sady

Termín: 2.10.2021 (sobota)

Žánr: koncertymetal revival koncert pod širým nebem open air letní koncert Riegrovy sady Praha


Atraktivní pražská koncertní lokace s omezeným počtem diváků na místě, kde lze vidět velké české kapely. To je pražský celoletní festival Muzika v parku, který vznikl loni v Riegrových sadech. Akce, na které o prázdninách postupně zahrají známé české kapely naživo na historickém pódiu, vstupuje do druhého ročníku. Letos nabídne například Chinaki, Annu K., Druhou trávu nebo slovenské IMT Smile.

Jediný revival v Evropě, pod který se podepsali členové samotné Metallicy, fungující již od roku 2007 ve složení Petr Š. (kytara, zpěv), Vojtěch H. (sólová kytara), Jiří C.(basová kytara) a Radek E. (bicí). Kapela odehraje ročně více jak 40 gigů skrz většinu evropských zemí i pro několika tisícová publika (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko...) V repertoáru kapely najdete nejen ty největší hity sanfranciské legendy, ale i "old stuffs" jako třeba No remorse nebo Breadfan apod. ...and Metallica for All!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzika v parku -...

Abacta ResidencePraha (440 metrů)

Hotel ClarisPraha (470 metrů)

Hotel AnnaPraha (612 metrů)