Letní scéna - Dj Raketón Mr. Ultrafino

Letní scéna - Dj Raketón Mr. Ultrafino

Adresa:

Praha 1, Národní 26

Termín: 22.7.2021
Vstupné:

zdarma

22červenec čtvrtek 18:00

Žánr: koncertybalearic afro cosmic disco chill jazz rare grooves letní scéna open air koncert pod širým nebem zdarma Praha

Umělci: Mr. Ultrafino


Terasa, pohoda a tanec. Každý čtvrtek a pátek se můžeš v Máji 4. patro těšit na stage Paláce Akropolis. Máme pro vás připravené skvělé DJs a naší stage na terase. A pivo taky! Program pro vás máme přichystaný na terase po celé léto. Každý čtvrtek a pátek, začínáme v 18:00.

Máj není jen nákupák ze 70. let, je to hlavně zástupce světové architektury a již druhým rokem je jeho 4. patro s obrovskou terasou centrem kulturního a společenského dění.

Vstup je zdarma a dovnitř se dostanete z vchodu, který se nachází na nároží ulic Národní a Spálená.

DJ RAKETÓN

DJ, sběratel vinylů a hudební archeolog bádající v málo známých a neprobádaných oblastech klubové hudby. Pamětníci si mohou vybavit jako DJe Ma* stojícího za legendárními projekty jako Rádio Karkulka či klubová noc Kobra&Disko

MR. ULTRAFINO

Spolutvůrce pražské alternativní DJské scény, DJ Rádia1, hudební producent, promotér a rezident pravidelných klubových akcí se záběrem od jazzu po současnou alternativní elektroniku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní scéna - Dj...

Hotel ElitePraha (159 metrů)

Old Prague HotelPraha (179 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (269 metrů)