Prague Kemp Letňany - Dan Bárta & Illustratosphere

Prague Kemp Letňany - Dan Bárta & Illustratosphere

Adresa:

Praha 9, Beranových 667

Termín: 6.8.2021 v 16:00 hod. (pátek)
Vstupné:

předprodej 390 Kč

6srpen pátek 16:00

Žánr: koncertyjazz rock open air koncert pod širým nebem Praha

Umělci: Dan BártaVltavaVanua 2


Přijďte si k nám užít to správné léto. O pořádnou dávku muziky se 6. 8. 2021 postarají Dan Bárta & Illustratosphere, Vltava a Vanua2.

Areál se pro vás otevírá v 16:00 a uzavírá se ve 23:30. 

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let!

Aktuálně skupina představuje v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou dlouho očekávané páté řadové album "Kráska a zvířený prach". 

HUDEBNÍ SKUPINA VLTAVA

Jedna z nejorignálnějších českých rockových skupin. Vltava je typická svou kompoziční nápaditostí, složitou a pestrou instrumentací a básnickými, někdy až surrealistickými texty. Pozávácím znamením je velmi osobitý projev Roberta Nebřeského, který je také frontmannem kapely a autorem většiny repertoáru. Vtipně kombinují všemožné rockové a popové styly a často se pohybují na hranicích parodie. 

VANUA 2

Kapela Vanua 2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi band a Blue Effect. Členy jsou bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista a zpěvák Yannick Tevi a kytarista Honza Ponocný.

Vltava je hudební skupina, která existovala v letech 1986–2003 a znovuobnovila svou činnost v roce 2010. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin[1], typické jsou její surrealistické texty. Zakládající...
Kapela Vanua 2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi band a Blue Effect.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Kemp Letňany -...

Hotel Duo PrahaPraha (2 km)

Restaurace a Hotel SvatojánskĂ˝ DvĹŻrPraha (2.3 km)

Clarion Congress Hotel PraguePraha (2.4 km)