Open air festival Divadla bratří Formanů Arena

Open air festival Divadla bratří Formanů Arena

Adresa:

Praha 5, Hořejší nábřeží

Termín: 23.6.2021 (středa) 3.7.2021
Vstupné:

250 – 290 Kč

23čer - 3čvc celý den

Žánr: open air festival divadlo hudba nový cirkus praha náplavka zdarma


Festival ARENA založený Divadlem bratří Formanů je přehlídkou divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby. Jeho součástí jsou představení vzniklá v produkci bratří Formanů, stejně jako představení kumštýřů, artistů a jiných umělců, které Petr a Matěj Formanovi potkali během svých cest po světě.

Čtvrtý ročník festivalu se letos uskuteční na novém místě – přesune se o několik metrů dál a stane se součástí nově zrekonstruované Smíchovské náplavky. Festivalové městečko tak zabydlí prostor od parku na Hořejším nábřeží až po hladinu Vltavy. Zde bude tradičně scéna lodi Tajemství poskytující kromě programu také odpočinek s výhledem na Vyšehrad a další krásy Prahy. Do parku jsme umístili tradiční mongolskou jurtu katalánského souboru Los Galindos, kteří se v Praze představí úplně poprvé. Vstup do areálu festivalu je zdarma!

KOMPLETNÍ PROGRAM ZDE.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

24červen čtvrtek 19:00

17září pátek 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

19červen sobota 19:00

Hamleti

, Anenské náměstí 5 Divadlo

Ubytování v okolí akce Open air festival...

Hotel AngelisPraha (273 metrů)

Hermitage Hotel PraguePraha (496 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (501 metrů)