Prague Proms Festival

Prague Proms Festival

Adresa:

Praha, různá místa

Termín: 21.6.2022 (úterý) 20.10.2022

21čer - 20říj celý den

Žánr: festivalyhudební festival jazz filmová hudba vážná hudba klasika Praha


Co nabídne letošní ročník Prague Proms 2022

Z New Yorku opět přijede The Jeremy Winston Chorale, jeden z prvotřídních gospelových sborů světa, aby se představil rovnou na dvou koncertech. První se uskuteční v Obecním domě a na druhém společně s The Loop Jazz Orchestra vzdají hold legendárním Blues Brothers.

Nejslavnější sborové scény předvede spolu s ČNSO uznávaný Český filharmonický sbor Brno a v Kutné Hoře v chrámu sv. Barbory oslavíme hudbou významné narozeniny našeho váženého kolegy, trumpetisty Jana Buriana.

Spisovatelka a violoncellistka Zuzana Dostálová zavítá s přáteli do našeho jazzového klubu se Soběstačným, jedinečným příběhem v podání Lukáše Hejlíka, Jiřího Resslera a Markéty Lánské, a v The Loop Jazz Club Hostivař se také můžete těšit na jazzové projekty Let's Remember Chet Baker, Jana Andra, Clarinet Factory, nebo výraznou zpěvačku Morgane Ji s dirigentem a držitelem ceny Grammy Gastem Waltzingem.

Očekávanou premiérou bude koncert Radka Pastrňáka & ČNSO pod vedením Stevena Mercuria, na kterém zazní ty nejznámější hity kapely Buty, a to v aranžích pro symfonický orchestr.

PODROBNÝ BOHATÝ PROGRAM NAJDETE ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

3červenec neděle 19:00

28červen úterý

24listopad čtvrtek 20:00

9září pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Prague Proms Festival

Wellness Hotel STEPPraha (733 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.6 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.8 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 743 m)