Insomnium v Praze

Insomnium v Praze

Adresa:

Praha 5, Zborovská 7

Termín: 7.12.2021 v 19:30 hod. (úterý)
Vstupné:

předprodej 550 Kč, na místě 590 Kč

7prosinec úterý 19:30

Žánr: koncertyMetal Melodic Metal Death Metal


Balík návykových melodií a atmosfér z Finska. Návyková chytlavost silných a pro Finsko signifikantních melodií se do Čech míní vrátit s INSOMNIUM, jednou z vůdčích a také nejpopulárnějších kapel melodického death metalu. Díky jejich spojení s OMNIUM GATHERUM fanoušci během jednoho večera dostanou to vůbec nejlepší z žánru.

I když je tvorba INSOMNIUM silně prodchnuta estetikou doom metalu a pětice z Joensuu se ráda se zaobírá tématy temnoty, smutku, ztrát, bolesti a přírody, je v jejich hudbě cosi neuvěřitelně přitažlivého a zároveň povzbudivého. Melodeathová šestice s tesklivým a nezaměnitelným melancholickým soundem umně vybalancovává misky vah nakažlivé hitovosti až na hranici kýče a zároveň kreativní kapely, která zapáleně tvoří hudbu se silným emotivním nábojem. Nestřídá, ale mísí se tu hněv a smutek, melancholie a euforie, takže jejich hloubavé skladby s kytarovými nápěvy, co vám zastaví srdeční tep, se doslova dotknou vašich nejniternějších míst.  

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Insomnium v Praze

Hotel ArbesPraha (351 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (407 metrů)

Hotel u Martina PrahaPraha (434 metrů)